«Думаю, без Ярославского у Металлиста ничего не выйдет»: Маркевич высказался о проблемах харьковского клуба

Раніше тренер Металіста та збірної України Мирон Маркевич прокоментував складну ситуацію у харківському клубі, який знаходиться на межі вильоту з УПЛ.

Поштовхом до проблем з клубом стали юридичні складнощі у власника Металіста Олександра Ярославського, коли його кортеж смертельно збив людину, через що він терміново виїхав за кордон. Ці проблеми суттєво вплинули на клуб.

Металіст змушений був позбутися Евгена Краснікова та Олександра Кучера, які перейшли до Дніпра-1, принісши при цьому гроші Металісту. Але така рокіровка не забезпечила успіхів – останні 15 матчів в УПЛ харківчани не знайшли перемог. Маркевич, який тренував Металіста з літа 2005 по лютого 2014 року, визнав, що зараз у клубу є всі підстави покинути еліту українського футболу, але він не хотів би цього.

“У Металіста відійшли Кучер та Красніков, які були символами команди. Я не знаю, що зараз з фінансуванням Металіста і хто взагалі фінансує клуб. Я дуже не хочу, щоб Металіст вилетів з УПЛ, але поки ситуація складна”, – сказав Маркевич в інтерв’ю “Українському футболу”.

Також колишній тренер Металіста висловив думку, що без Олександра Ярославського у харківського клубу немає майбутнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *