Франція допоможе Україні з відбудовою залізничної інфраструктури

“Укрзалізниця” уклала пряму угоду з французькою компанією Saarstahl Rail (колишня British Steel France Rail) на поставку 20 000 тонн рейок на суму 37,6 млн євро. Про це повідомляється на сайті української юридичної компанії Robinson Patman, яка стала консультантом “Укрзалізниці” та Saarstahl Rail у цьому проекті.

Поставку рейок профінансує уряд Франції, який надасть Україні пільговий кредит на суму до 37,6 млн євро. 13 грудня у Парижі Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Міністр економіки, фінансів та промислового і цифрового суверенітету Франції Брюно Ле Мер підписали відповідну міжурядову угоду.

Згідно з контрактом, Saarstahl Rail зобов’язалась виготовити та поставити для “Укрзалізниці” 20 000 тонн рейок. Нові рейки допоможуть відновити залізничну інфраструктуру України, яка сильно постраждала під час війни. Перші поставки заплановані на початок 2023 року.

“Укрзалізниця” домовилась про поставки з Saarstahl Rail через те, що основний український виробник залізничних рейок – завод “Азовсталь” – знаходиться у Маріуполі, і був фактично знищений через військові дії.

В рамках цієї угоди юристи Robinson Patman консультували український уряд, зокрема, Міністерство фінансів та Міністерство інфраструктури, щодо фінансових та юридичних аспектів кредитування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *