Якщо корпус смартфона вигнутий, чи можна розраховувати на гарантію?

Більшість сучасних смартфонів мають тонкий корпус. Хоча заперечувати стильний вигляд не можна, таке рішення створює деякі проблеми під час експлуатації. Використання смартфона без захисних аксесуарів іноді призводить до непередбачених наслідків. Все частіше можна зіткнутися із ситуаціями, коли смартфон деформований, наприклад, через носіння в задній кишені штанів. Чи можливо відновити смартфон за гарантією, якщо є подібне механічне пошкодження?

Наслідки деформованого корпусу

Вигнутий смартфон, безумовно, є досить незвичайною несправністю, яка характерна тільки для сучасного електронного обладнання. На жаль, таке відбувається дедалі частіше, навіть із моделями телефонів іменитих брендів. Все через погоню за більшою площею екрану та меншими габаритами корпусу. Внаслідок вигину телефону може бути пошкоджена, наприклад, кришка акумуляторного відсіку, адже в тих же айфонах використовуються такі варіанти комплектуючих  https://www.aks.ua/uk/catalog/zadnie-kryshki/brand/apple, які найчастіше виготовлені зі скла або крихкого пластику.

Чи визнає завод виробник гарантію у разі погнутого телефону?

Механічна поломка корпусу є результатом неправильної експлуатації смартфона користувача. Отже, після розгляду скарги представник заводу може запропонувати лише платні послуги з ремонту телефону. Підставою буде висновок, що пошкодження сталося внаслідок неправильного використання смартфона. Точна вартість відновлення, своєю чергою, залежить від характеру ушкоджень. Обійтися невеликими вкладеннями можна, коли телефон вигнутий, але продовжує працювати стабільно. Однак, коли зламався дисплей, ремонт може коштувати набагато дорожче.

Чи варто намагатися сперечатися із виробником?

Важко сперечатися, що основна частина провини за згинання корпусу телефону лежить на користувачеві. Адже смартфон сам по собі не зігнеться. Тому при покупці телефону з ніжним дизайном варто відразу забезпечити його захисним чохлом. Таким чином ми захистимо корпус не тільки від подряпин, а й зміцнимо його структуру, запобігши можливому вигину. Найкраще у цій ролі підійде броньований корпус. Звичайно, телефон у кишені штанів теж краще не носити. Так само будьте обережні з носінням смартфона в сумочці або рюкзаку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *