Столове срібло: побут для гурманів

Столове срібло – аристократичне відлуння минулого, але як і належить класиці, воно ніколи не покине столи домів де цінують високі стандарти. Срібний посуд з давніх-давен прикрашав королівські серванти, і до наших днів традиція користуватись в побуті саме такими столовими приладами збереглась у людей, які вміють насолоджуватись кожним моментом свого життя.

Приєднатись до клубу цінителів ніколи не пізно, треба лише ознайомитись з особливостями використання столового срібла і започаткувати власну колекцію. Додати родзинки і таємничості процесу колекціонування можна за допомогою урочистих подій та історій, з якими буде пов’язане придбання кожного експонату. Покупку срібних бокалів можна приурочити до особливої вечері, на якій ви плануєте освідчитись коханій людині, срібну ложечку подарувати дитині на першу річницю. Таким чином, кожна річ через роки матиме свою легенду, яку вашим нащадкам буде цікаво передавати з покоління в покоління.

Властивості посуду зі срібла

Срібний посуд 925 проби має значні переваги у порівнянні з приборами, виготовленими з інших матеріалів. Ряд переваг, через які срібло користується популярністю у колі гурманів, відкриває, звичайно, естетична складова: елегантні дизайни не залишать байдужими любителів оригінальних речей. Візуально, тактильно та суто психологічно користуватись розкішними столовими приборами – окремий вид задоволення. Найпростіше вино в срібному келиху смакуватиме витонченими нотами.

Та є у столового срібла переваги і для прагматиків: тривалість використання такого посуду обчислюється століттями, тож, капіталовкладення в таку коштовність буде раціональним.

Прихильники здорового способу життя в свою чергу оцінять, що приймання їжі та напоїв зі срібла буде цілющим. Справа в тому, що метал має антибактеріальні властивості і сприяє підвищенню імунітету.

Догляд за столовим сріблом

Як і будь-яка річ, якій не надають належного догляду, столове срібло може зіпсуватись. Щоб коштовний посуд не потемнішав і не втратив своєї вишуканості, треба дотримуватись простих правил. Слід пам’ятати про те, що сухість – гарантія довготривалого використання срібних виробів, а значить, після миття треба їх треба протирати насухо і зберігати в місці, де відсутня вологість. Не треба мити срібний посуд разом з іншим, тим паче в посудомийній машині. Побутова хімія, яка використовується для такого способу миття, дуже агресивна для дорогоцінного металу. Краще доглядати за срібним посудом за допомогою делікатних мильних розчинів, такими можуть стати есенції з органічним складом або дитячі миючі засоби.

Виправлення помилок в догляді

Якщо вже вийшло так, що за виробом не догледіли і він потребує чистки, є два варіанти цієї процедури:

 1. домашній;
 2. професійний.

В першому випадку повернути блиск металу можна за допомогою лимонного соку чи кислоти, додавши їх до склянки води. Натертий цим розчином посуд треба залишити на деякий час, після чого змити водою і натерти м’якою ганчіркою. Другий спосіб позбавитись від темного нальоту – купити спеціальний засіб для чищення срібла, наприклад, призначені для цього серветки.

Ідеї для срібної колекції посуду

Започаткувати власну колекцію срібного посуду або придумати що подарувати солідній людині в урочисту подію можна, скориставшись меню Золотого стандарту. Пропонуємо до розгляду оригінальні срібні вироби 925 проби:

 • келихи;
 • підстаканники;
 • чарки і стопки;
 • іонізатори;
 • глечики та чайники;
 • тарілки, блюдця, ікорниці;
 • фляги;
 • чашки;
 • цукорниці;
 • підсвічники;
 • срібні столові прибори: виделки, ложки, ножі;
 • набори дитячого посуду.

Асортимент столового срібла, представлений на сайті компанії та в точках продажу, відповідає високим стандартам, здатним задовольнити запити найвибагливіших гурманів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *