У Донецьку затримали активіста “Другой России”

Активіста партії «Другая Россия», який виступав під час кількох проросійських мітингів у Донецьку, затримали в обласному центрі і доставили до Києва.

На знімку: Бенес Айо під час виступу на проросійському мітингу в Донецьку.

Про затримання колег повідомив на своїй сторінці у Facebook лідер партії Едуард Лімонов: «У нас втрати. Вчора ввечері наші товариші Бенес Айо і Дмитро Колесников були затримані Службою безпеки України на приватній квартирі в Донецьку. Вночі від Бенеса прийшли кілька смс… Доля Діми Колесникова на цей момент невідома».

Під час промов на площі Леніна російський активіст Бенес Айо закликав чинити тиск на місцеву влади, аби домогтися рішення про проведення референдумів про статус областей. «Ця влада висить на волосині. І ми повинні скористатися цією ситуацією. Ми повинні взяти владу до виборів», – заявляв активіст.

Факт затримання Айо підтвердили в УСБУ в Донецькій області. «У вівторок увечері співробітники СБУ спільно зі співробітниками міліції затримали цю особу і доставили до Києва. Затриманому оголосили про неприпустимість скоєння протиправних дій у країні перебування. Готуються документи для видворення названої особи за межі країни та заборони в’їзду до України на певний термін», – сказав керівник прес-групи обласного управління Олександр Балабанцев.

На прохання підтвердити факт затримання ще одного активіста «Другой России» Дмитра Колесникова представник УСБУ зазначив: «У нас такої інформації немає».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *